Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Antika , Plak , Mezat
#1
Uzman Antika Alım Satımı
[Resim: sirket_logoB.png]
Uzun yıllardır antika alım satımı yapan firmamızda aradığınız tüm özel parça antikaları bulabileceğiniz gibi elinizdeki antika ürünlerin satışını da yapabilirsiniz.
Mezatyoluyla da antika satışı da yapan firmamız, sektörün önde gelen antikacılarından birisi olarak aradığınız tüm antika eşyaları bulabileceğiniz bir firmadır. Firmamıza gelerek ürünleri canlı olarak inceleyebileceğiniz gibi sosyal medya sitelerimizden ve web sitemizden antika ürünleri inceleyebilirsiniz. Geçmişten bugüne kadar gelmeyi başaran birçok antika ürünü bizimle iletişime geçerek satın alabilirsiniz. 
Uygun Fiyatlı Antika
[Resim: slider4.jpg?v=131]
Minimum düzeyde kar elde ederek tüm ürünlerde ücretsiz kargo ve  tamamı faturalı antikasatışı yapan firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak adına birçok üründen en az birkaç tane bulundurmaktadır. Bundan dolayı rahatlıkla beğenebileceğiniz antika ürünler bulabilirsiniz. Sektörün önde gelen antika firmalarından birisi olarak koleksiyon değeri taşıyan antikaları satın almaktayız. Bundan dolayı elinizde özel bir antika parça bulunuyorsa, firmamıza rahatlıkla satabilirsiniz. Antikacım firmasında  satılan tüm plaklar ilk önce bakımdan geçirilir sonra her iki yüzü de dinlenir, sadece kondisyonu iyi ve yüksek olanlar satılır. Gerekli bakım ve onarım çalışmalarını yaptıktan sonra antika satışı yapan firmamızda aradığınız özel bir plak bulunuyorsa rahatlıkla bulabilirsiniz. En eski plakları dahi firmamızda bulabileceksiniz. 
 
https://www.antikacim.com.tr/
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi